П`ятниця, 26.04.2024, 14:24
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » Тут можно пообщаться (флудилка) » Допоможіть вибрати найкращі міжкімнатні двері
Допоможіть вибрати найкращі міжкімнатні двері
DnepprrДата: Понеділок, 28.12.2015, 17:36 | Повідомлення # 1
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Хочу зробити собі і своїм новорічний подарунок ... чуть благоустроїти житло і почати з дверей, вікон. Вікна пластківовие потрібно підрегулювати , що б не дуло ... а от міжкімнатні двері хочу поміняти на скляні http://superdveri.ua/catalog/steklyannye-dveri/ !
 Як вам? , наскільки вони практичні у побуті ...?
 
KanfetkaДата: Субота, 23.01.2016, 13:31 | Повідомлення # 2
Тисячний користувач!
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Насколько они практичны не знаю, но очень красивые.
 
AmourTierДата: Субота, 27.08.2016, 12:43 | Повідомлення # 3
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Посмотрела я эти стеклянные (и другие), вот такие двери папа карло, на мой взгляд, очень красивые http://superdveri.ua/brands/papa-karlo/ вот только непонятно, насколько прочное стекло, не расшатается ли от постоянного движения дверей?

 
STARДата: Середа, 31.08.2016, 15:48 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Цитата AmourTier ()
двери папа карло
Мав досвід замовлення дверей від цієї фабрики - обсуговування жах. Ціни від офіційного представника вищі ніж в посередників. Строки виготовлення, наприклад. розсувної системи від 2 місяців. Мою систему порахували в 12 000. а в білому простому кольорі коли захотів, то зарядили вже 17 000.
Купував "складську позицію", яку мали б доставити за 2 дні. Через 10 днів передзвонив - а вони там забули і навіть не рухались. При тому, що 6000 (в магазині ціна до 3000 була) за 1 дверцю вже отримали.




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
Kharkov2016Дата: Понеділок, 05.09.2016, 16:53 | Повідомлення # 5
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
четко
 
OLEHIVANCHUKДата: Вівторок, 28.02.2017, 20:12 | Повідомлення # 6
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Міжкімнатні скляні двері це не тільки стильно та красиво, це ще й практичне рішення, адже такі двері не зважаючи на крихкий матеріал виготовлення міцні, надійні, та довговічні. Багато цікавих пропозицій можна переглянутим в асортименті інтернет-магазину http://dveri.manufaktura.com.ua/mizhkimnatni-dveri-lviv Тут поєднано багато стильних пропозицій, що гідні стати головною окрасою Вашого дому!
 
nsulkov1969Дата: Середа, 15.04.2020, 13:12 | Повідомлення # 7
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Мені здаєтья, це не практично.
 
artursupraginДата: Субота, 23.01.2021, 13:55 | Повідомлення # 8
активний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 51
Статус: Offline
Верто.
 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » Тут можно пообщаться (флудилка) » Допоможіть вибрати найкращі міжкімнатні двері
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024