П`ятниця, 03.05.2024, 19:21
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: STAR, Pit-Stop  
Форум » Раздел с Общими форумами » МУЗ-форум » Хроніка рок музики у Старконі. (...гурти, що існували (існують), фестивалі, концерти..)
Хроніка рок музики у Старконі.
maxXxДата: Середа, 19.05.2010, 13:47 | Повідомлення # 76
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
А що за музична тематика цього вечора намічається? Я так розумію андерграундний рок?
 
Pit-StopДата: Середа, 19.05.2010, 14:52 | Повідомлення # 77
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Quote (maxXx)
Я так розумію андерграундний рок?

Ні, більшість учасників будуть виступати в жанрі авторських пісень та каверів (блюз, джаз, свінг, "рашн рок"). Це ніби формат "Золотих Струн".
Як ти кажеш, "андергаундний рок" — буде тільки у виконанні гурту "Риби"(ми думаємо, що граємо щось а-ля фанк-грандж-панк, але як воно насправді — судити глядачам))). Гурт "Лабораторія" грає відносно спокійний і мелодійний український рок (а-ля Плач Єремії і т.д.).

 
Pit-StopДата: П`ятниця, 28.05.2010, 22:18 | Повідомлення # 78
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Не буду розписувати, як пройшов концерт (22.05.10) і постити відео чи фото. Та й думаю, особливої потреби немає) Якщо в когось є бажання, то популярній соціальній мережі є відкрита група фестивалю "Золотые струны" (тиц!). Там є і відео, і фото (я б навіть сказав, - забагато).
 
Pit-StopДата: Субота, 26.06.2010, 00:16 | Повідомлення # 79
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
А гурт "Гандж", наші друзі, з якими тісно пов'язана історія Рок-Старкона, "обзавівся" своїм власним сайтом (Андрій постарався). Так що, кому цікаво і не цікаво, прошу прямо на сторінку банди: gundg.com.ua. Там трохи важко з навігацією розібратись, та ви не лякайтесь. А каму сєйчас лєгко?)
 
ежкаДата: Вівторок, 24.08.2010, 02:15 | Повідомлення # 80
користувач сайту
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Статус: Offline
Я плохо ориентируюсь в группах старкона(так как не местная)...Расскажите что-то за "Инкубатор"

женщина ангел,но если у нее отбирают крылья--приходиться летать на метле:)
 
Pit-StopДата: Неділя, 29.08.2010, 12:05 | Повідомлення # 81
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Quote (ежка)
Расскажите что-то за "Инкубатор"

хз.. сам вперше таке чую)

 
Pit-StopДата: Вівторок, 22.02.2011, 11:25 | Повідомлення # 82
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
А наші страрі добрі друзі — гурт "Ган[Д]ж" з м. Рівне випустили свіжий альбом "Stellar Nursery [EP]". Безкоштовно завантажити і насолодитись файним індастоіалом вітчизняного виробництва можна по ссилці — gundg.com.ua/x_change.

Прикріплення: 8932561.jpg (265.4 Kb)
 
marinaДата: Неділя, 19.06.2016, 21:08 | Повідомлення # 83
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Слушаю много зарубежного рока. Но после того как побывала у вас хочу послушать ваших звезд. Киньте пару песен, пожалуйста.
 
diaamaantДата: Середа, 29.06.2016, 16:09 | Повідомлення # 84
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Я тоже люблю рок. Но вот отечественного производства давненько не слыхал, хорошая музыка!
 
Форум » Раздел с Общими форумами » МУЗ-форум » Хроніка рок музики у Старконі. (...гурти, що існували (існують), фестивалі, концерти..)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024