П`ятниця, 26.04.2024, 19:10
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Коменданська година (бла-бла-бла)
Коменданська година
Pit-StopДата: Субота, 05.09.2009, 12:21 | Повідомлення # 1
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Привіт.
На одному ресурсі, а саме starokostyantyniv.com, до якого маю сильну і непереборну відразу, наткнувся на таке:

"Відтоді, як вітчизняні мас-медіа вперше підняли питання про обмеження прогулянок після десятої години вечора дітям до 16 років, лише ліниві не обговорюють цю цікаву та спірну тему. Відгуки на сайтах, коментарі у телевізійних проектах та соціальних шоу, і навіть більше… Громадський комітет по боротьбі із організованою злочинністю готовий вже у вересні подати до Верховної Ради законопроект, який вводить в Україні комендантську годину для підлітків. Таке нововведення вже три місяці діє у Житомирі. Там після 23-ої години з'являтися підліткам на вулицях без супроводу дорослих заборонено. Порушників комендантської години доправляють до райвідділу, викликають батьків і складають протокол. Згідно з ним накладається штраф, в разі, якщо дитина "попадеться" патрулю повторно, батьки платять від 650 до 1300 грн. Із впровадженням комендантської години, рівень підліткової злочинності в місті зменшився на третину. Перш за все, менше стало крадіжок та бійок.
Громадські організації активно виступають за впровадження досвіду Житомира по всій Україні. Втім, правозахники твердять, що таке рішення порушує законодавство, а саме основний закон - Конституцію, де прописана свобода пересування.
"

А що ви гадаєте з цього приводу. Особисто в мене двоякі думки, - з одного боку, якого біса комусь мають забороняти з'являтись на вулиці? А з іншого, - гляньте на теперішню школоту=) і на їх інтереси (я в загальному кажу)?

 
STARДата: Неділя, 06.09.2009, 21:37 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (Pit-Stop)
до якого маю сильну і непереборну відразу

Що ж ти там робив, що наткнувся на інфо? happy wink
Quote (Pit-Stop)
А що ви гадаєте з цього приводу

Теж протиріччя... Якось для всіх не підходить, але порядку і правда буде більше... Чогось в тому законі не вистачає, якогось "але", "крім випадків" і т.д.




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
Pit-StopДата: Понеділок, 07.09.2009, 11:00 | Повідомлення # 3
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Quote (STAR)
Що ж ти там робив

1. Сайт — гарний посібник на тему "як не треба робити сайти"=)
2. Цікаво почитати, що "віщає" оф. сторінка міста (якщо вона такою є)
3. Поржати (форум жжот неімовєрно))

От так=))

 
Pit-StopДата: Понеділок, 07.09.2009, 11:07 | Повідомлення # 4
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
А щодо теми, то доступ в "нічні клуби" (бу-га-га) треба зробити обмеженим по віку (хоча б від 16 років) і контролювати продаж алкоголю. (а не обмежуватись оголошеннями, роздрукованими на бумазі формату А4 і приклеєними над вітринами з бухлом). Хоча я не вірю, що таке колись буде, бо школота для магазинів з алкоголем, то досить велика цільова група, яка стабільно проносить прибуток.
 
maxXxДата: Вівторок, 08.09.2009, 21:45 | Повідомлення # 5
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
А я буду дещо категоричним і скажу, що поведінку сучасної молоді краще обмежити введенням комендантського часу! Стосовно того, що це не всіх торкається, то скажу вам, що "не всіх" значна меншість і їм вчитися в школі потрібно, а не дивитися на поведінку недоумків і в майбутньому наслідувати її! І взагалі, я за авторитарні методи! biggrin :D biggrin Чесно... cool Бацька рулит!!!! У них там давно комендантський час для недо... ой, для неповнолітніх...

Повідомлення відредагував maxXx - Вівторок, 08.09.2009, 21:54
 
Pit-StopДата: Середа, 09.09.2009, 15:17 | Повідомлення # 6
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
можливо й маєш рацію. Варто ввечері пройтись по Старкону=) і все стане зрозуміло)
 
sasha_sharkДата: Неділя, 25.10.2009, 08:12 | Повідомлення # 7
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Комендантскому часу - ДА !!!
 
OLGAДата: Середа, 21.04.2010, 20:04 | Повідомлення # 8
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
а тепер згадайте себе коли самі були "школотою". Дуже хотілося вам сидіти дома?) ЦІ обмеження мають вводитися батьками для дітей. Ми любили збиратися у дворі - організовували з друзями такі собі посиденьки. Мами з татами знали, що там з нами нічого трапитися не може і не хвилювалися. Хоча, з іншого боку, вистачає проблемних дітей, яким треба всюди влізти і все спробувати, а вечір - найкращий час для цього. тому я також не можу сказати однозначне ЗА чи ПРОТИ.
 
Pit-StopДата: Четвер, 22.04.2010, 10:10 | Повідомлення # 9
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Оля (привіт, да)), тут справа якби в тому, що вікова планка вживання алкоголю/тютюну дуже впала. Я розумію, коли там починають з такими речами знайомитись (саме знайомитись, а не регулярно вживати) в 10-11 класі. Але коли у 7-мому — ні.
 
maxXxДата: Четвер, 22.04.2010, 17:55 | Повідомлення # 10
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
Quote (sasha_shark)
Ми любили збиратися у дворі - організовували з друзями такі собі посиденьки.

Ось-ось.... "у дворі", "посиденьки"...... у самого ностальгія.... smile
, а не п'яний мордобій на дискотеці з нецензурною лайкою, учасниками якого були осби у віці від 14 до 17 років...

Ольго, вийдіть в центр нічного Старкону і на власному досвіді відчуєте різницю. wink

Повідомлення відредагував maxXx - Четвер, 22.04.2010, 17:58
 
STARДата: П`ятниця, 30.04.2010, 22:05 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (maxXx)
Ольго, вийдіть в центр нічного Старкону і на власному досвіді відчуєте різницю

На зупинку біля "Економу" тільки глянути і все стане зрозуміло...




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
ШухевичДата: Четвер, 21.04.2011, 09:54 | Повідомлення # 12
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
А взагалі варто булоб встановити якщо не комендантську годину, то вікове обмеження, щоби діти не тинялись уночі містом. А то куди не глянь, одна школота та ще й з пляшкою, як з соскою.
 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Коменданська година (бла-бла-бла)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024