П`ятниця, 26.04.2024, 21:55
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Як правильно пишеться назва міста?
Як правильно пишеться назва міста?
angalДата: Неділя, 07.06.2009, 11:58 | Повідомлення # 1
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Не задумуючись багато років користався варіантами вимови "Старокостянтинів", і "Староконстянтинів", тобто з літерою "н". Доки справа не стосувалась Інтернету - ніби проблеми ніякої. Але для пошукових систем - це різні слова. Зауважив, що Гугл бачить матеріали про місто в обидвох варіантах. Отже приходиться викручуватися, використовуючи у потрібному тексті обидва варіанти написання. А як взагалі правильно? Може корінні мешканці підкажуть?
 
staro4kaДата: Неділя, 07.06.2009, 18:02 | Повідомлення # 2
постійний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 242
Статус: Offline
smile Доречне запитання!Я завжди писала Старокостянтинів,а вчора мені подарували сувінір,який мене трохи здивував..але я сприйняла надпис як помику dontknow




Повідомлення відредагував staro4ka - Неділя, 07.06.2009, 18:05
 
PlanetaДата: Неділя, 07.06.2009, 19:34 | Повідомлення # 3
постійний користувач
Група: Модераторы
Повідомлень: 172
Статус: Offline
Гляньте тільки на назву форуму, що там написали!?! surprised Виходить помилки роблять і в такому варіанті! (Цікаво а назву форумів пише сам адмін?!) Виходить що на російській мові назва міста пишеться Старокостантинов.... Прикро стає від цього, адже це не одна з багатьох помилок у словах, які вживають дехто! Тому даю елементарну пораду тим хто плутається в українській граматиці! Коли пишете власну назву, наприклад нашого міста, знайдіть слово в корені якого сидить ця назва, тобто ім"я Костянтин для Старокостянтинів, а на російській - КОНСТАНТИН для СТАРОКОНСТАНТИНОВ! Використовуйте це давнє шкільне правило і у вас ніколи не виникне проблем з написанням слів!!! biggrin

Додано (07.06.2009, 19:34)
---------------------------------------------
Така гарна статуеточка - і знов з помилкою в написанні назви міста!!!


Життя триває!!!

 
staro4kaДата: Неділя, 07.06.2009, 19:48 | Повідомлення # 4
постійний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 242
Статус: Offline
Quote (Planeta)
Така гарна статуеточка - і знов з помилкою в написанні назви міста!!!

і розлітаються такі "помилкові" сувеніри по всьому світу sad


 
angalДата: Неділя, 07.06.2009, 21:33 | Повідомлення # 5
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote (Planeta)
...даю елементарну пораду тим хто плутається в українській граматиці! Коли пишете власну назву, наприклад нашого міста, знайдіть слово в корені якого сидить ця назва, тобто ім"я Костянтин для Старокостянтинів, а на російській - КОНСТАНТИН для СТАРОКОНСТАНТИНОВ!...
Дяк за оперативну пораду. Можу, щоправда, згадати ще і правило, що географічні назви, за рідкими виключеннями, не перекладаються. Але можливо це якраз таке виключення wink

Дещо до іншого. Приношу модераторам ресурсу вибачення за оф-топ. Шукаю когось, хто міг би і знайшов час щось прокоментувати про знищення Антонінського цукрового комбінату ( в 25 км від Старокостянтинова). З населеним пунктом Кременчуки у мене пов'язано чимало дитячих спогадів (всі літні канікули, як правило, доводилось проводити саме там). І сьогоднішній вигляд залишків заводу наводить на думку, що натовкти комусь писок - це хороша ідея. От тільки кому?

Повідомлення відредагував angal - Неділя, 07.06.2009, 21:34
 
STARДата: Неділя, 07.06.2009, 22:12 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (Planeta)
Цікаво а назву форумів пише сам адмін?!)

Так. Але постійно хтось хоче навчити писати по-свойму... Писалось на українськів без "Н", на російській з "Н".
Quote (Planeta)
тобто ім"я Костянтин для Старокостянтинів, а на російській - КОНСТАНТИН для СТАРОКОНСТАНТИНОВ

Саме так і писалось...
Quote (angal)
Приношу модераторам ресурсу вибачення за оф-топ

dry ......... smile




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
PlanetaДата: Неділя, 14.06.2009, 21:17 | Повідомлення # 7
постійний користувач
Група: Модераторы
Повідомлень: 172
Статус: Offline
Quote (Planeta)
тобто ім"я Костянтин для Старокостянтинів, а на російській - КОНСТАНТИН для СТАРОКОНСТАНТИНОВ

Саме так і писалось... Невже саме так і писалось?! Адже в назві форуму присутня помилка: "РАЗДЕЛ ПРО СТАРОКОСТАНТИНОВ И ЖИТЕЛЕЙ", а має бути так: "РАЗДЕЛ ПРО СТАРОКОНСТАНТИНОВ И ЖИТЕЛЕЙ"! І ніяких винятків!!! wink

Додано (14.06.2009, 21:17)
---------------------------------------------

Quote (angal)
Але для пошукових систем - це різні слова. Зауважив, що Гугл бачить матеріали про місто в обидвох варіантах. Отже приходиться викручуватися, використовуючи у потрібному тексті обидва варіанти написання. А як взагалі правильно? Може корінні мешканці підкажуть?

До речі, пошукова система Google - універсальна пошукова програма, тому видасть вам інформацію навіть якщо слово написано з помилками!!!


Життя триває!!!

 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Як правильно пишеться назва міста?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024