П`ятниця, 03.05.2024, 21:19
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: STAR, Pit-Stop  
Форум » Раздел с Общими форумами » МУЗ-форум » Хроніка рок музики у Старконі. (...гурти, що існували (існують), фестивалі, концерти..)
Хроніка рок музики у Старконі.
Pit-StopДата: П`ятниця, 19.12.2008, 17:01 | Повідомлення # 31
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
ще афішко:

є ше одна (у когось сфотографована):

а тепер тєма смайлєків(намальований tarasby-єм, сімвал сейшна):

P/S Смайлєк здертий з Nirvana))

Повідомлення відредагував Pit-Stop - П`ятниця, 19.12.2008, 17:06
 
jekwoodДата: П`ятниця, 19.12.2008, 17:13 | Повідомлення # 32
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Статус: Offline
ГГГ, піт мене в асю засоромив з галавой)) Я йому написав що в цей час (літо 2003) не був в старому а вчився в Хмельницькому, потім почав з*їжати на армію, але виявилось що я вже й з армії повернувся у цей час)))) Але цього сейшена не пам*ятаю... Пам*ятаю лише сейшн у Болгарському, коли мер нашого міста-герою рок-революшену щось там репом намагався читати у мікрофон зі сцени але виліз п*яний (як завжди у ті часи) вражина і підспівував йому у стилі блюз...

щось я від теми відійшов трохи, сорі)

 
Pit-StopДата: Вівторок, 23.12.2008, 10:06 | Повідомлення # 33
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
)))
це вже був 5 сейшн. тоді для того, щоб зробити сейшн Тарас, Ромка, Віталік і компані підмутились під помаранчевих)) в той час це було актуально))))
того літа я пробував освоїти професії будівельника в києві)) і приїхав тільки на сам сейшн.

та щось ми від тєми відійшли. зараз на порядку денному 4-ий Рок-Старкон:

Сейшн відбувся у серпні 2003 року у Центрі культури та дозвілля. Зарекомендував себе великою кількістю банд та зрітєлєй. Приїхали: Gun-G (Рівне), Exception (Базалія). Місцеві: Летнее Время, Постріл Аврори, Враги, DESH & C.

 
Pit-StopДата: Вівторок, 30.12.2008, 14:16 | Повідомлення # 34
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
ну... прийшов час і Постріла Аврори. Ідея виникла у Роми ОРГ (Онофрійчука).А виникла тому шо його жаба задушила, тіпа всі грають а ми не граєм)) хулі? нада грати і виступати). Ромка одразу повідомив про це мене))і я, не вміючи толком ні на чому крім нервів грати, погодився. Рома дав мені гібридний інструмент виробництва львівської фабрики, сам взяв свою Yamaha і ми пішли на набережну... На репетицію) не памятаю тільки з портвейном чи без) Грали tarasby-єве "в небо".
Нам тіпа понравилось і ми запросили на місце вокаліста-фронтмена Костіка Данілковича. Сей гаспадін с радістю погодився. І нас стало троє. Потім приїхав афтар пісні tarasby, відбулася невелика ротація складу (Ромка - гітара, Тарабай - бас, Костя - крики, спів, йа - гітарний шум). Потім Костя повідомив нас, що знає барабанщика і приволік його до нас. Це виявився вже упомянутий на цьому ресурсі Мішка Старожишин. НУ ми канєшно нажерлись "за знакомство" і запустили механізм. Наш таваріщ Віталік (Rolf) запропонував назву "Der Parol"))) Негламурна частина гурту назву утвєрділа. Сіє навіть зявилось на перших афішах (див. вище). Потім на черговій репетиції, розпиваючи черговий літр самогона хтось підняв питання про назву. Тіпа треба поміняти. на це Ромка, закусивши оковиту огірком видав: Постріл Аврори. Рішення було прийнятt одностайно. І вапрос перестав бути актуальним. Музло грали з репертуару Tarasby-я (сей таваріщ виявився самим творческім). Репетиції проходили на рамантіческому районі цукрозавода у Костіка на другому поверсі хати. Грали на чому попало. Вплоть до такого монстра, як бас гітара "Урал", гітара "Музима" з ізолентою на перемикачі (бо мав властивість сам переключатись), акустика Hochner, барабани Rmif.. замість комбіків - раритетні стереосистеми і ще більш раритетні радіоли)
 
orgДата: Неділя, 04.01.2009, 11:02 | Повідомлення # 35
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
да-да-да
я кстаті вчора дома в Старконі дивився ці афіши - так в мене там на одній Хетфільд а на другій Рамштуйн
оце сижу і а*ереваю-а чо в мене нема з того сейшна, де на афішах була НьюРвана?! а потім згадав шо там було пару комплектів...
Но! в мене є ше болєє вєсомий трофєй-газєти! Я помню, шо там написано, що пару гуртів не приїхало (на 4й)
Походу Брамбл і ше в моїй афіші є одні-Лорелея.
І ше там Куц добавив - Враги тіпа хардрок валили (якшо хто не помнить, то для мене шоб не путати сейшна є дві відмінності-Враг без басіста на 4му, а на слєдуючуму з басістом), а "Постріл Аврори" заводив безшабашним панківським ритмом. Судя по всьому тоді ми і перейменувались перед концертом. Бо в назви Дер Пароль була погана карма...
Ну і ше одна вєщ, яку гаспадін Pit-Stop валив - "КУЦ НА СЦЕНУ! КУЦ НА СЦЕНУ!"
чи це не тоді було....


и такъ будетъ с кажЪдым...
 
Pit-StopДата: Неділя, 04.01.2009, 19:43 | Повідомлення # 36
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Quote (org)
КУЦ НА СЦЕНУ

це було на другому сейшнi...

 
Pit-StopДата: П`ятниця, 09.01.2009, 20:49 | Повідомлення # 37
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
ну і ще про Постріл Аврори... виступили забавнєнька(на Рок-Старконі_4) На інтро сказали вокалісту, щоб кричав "пофіг-нафіг"... Таваріщ (як і всі ми) канєшна перед виступом спожив певну кількість мозкових стимуляторів (777))), і в результаті глядачі почули "пох..-нах..". Ну нічо, це ж був рок-сейшн, а не поп-тусня)))
 
jekwoodДата: Вівторок, 13.01.2009, 13:24 | Повідомлення # 38
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Агов, чого це зупинилать повэсть времэнних лєт?)) Давай далі) Ап темі)
 
Pit-StopДата: Вівторок, 13.01.2009, 13:32 | Повідомлення # 39
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
)) а маленьке "затішьє"). Скора буде ап..)
 
Pit-StopДата: Понеділок, 19.01.2009, 12:11 | Повідомлення # 40
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
гм.. Взагалі, Рок-Стакон 2003 був одним з найвдаліших фестів. Була одна весела історія з аппаратурою..За день до концерта ми вирішили перевірити апарат (у Кості Д. в подвір'ї)) і... виявилося, що одна з колон тупо не працює)) в результаті купа матюків і подібних емоцій...) Думали, шо нам п...ц. Проте того ж дня,мандруючи містом у пошуках аппарату, вирішили зайти у рідні стіни ДК. (Ех, колись там були провідні диско танці)). і рідні стіни (а точніше гаспадін Олег Круторогий) нам допомогли. Цей гаспадін "лабух" зі стажем і те,що сейшн мав відбутися через 24 години, на нього враження не справило (не "обескуражило")) питання було вирішено одразу. і сейшн був врятований. Мало того, що він поставив нам апарат за дуже лояльну ціну, так ще був звукорежисером і "душой" концерту. До слів додаю фото з учаснєгами:

 
Pit-StopДата: Понеділок, 19.01.2009, 12:21 | Повідомлення # 41
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
мда, дійство вийшло на славу. Всьо було "классіческі": і самогон на піаніно, і.. кароче всьо душевно вийшло)
....
MC на фесті був Вова Димчинський ("ДЫМ"). Якого ми заставили говорити українською, а потім пожалкували про свої наміри)) та зате було весело)).

На сейшні, як було зазначено вище було багато (як на той час) гуртів. Один з них був Exception з с. Базалія. Грали хлопці щось подібне до Nirvana. З ними також виступив у якості вокаліста Ігор "Ящерица". Зараз цього гаспадіна можна почути-побачити на акустичних сейшнах в Українській кухні. Рекомендую.

якість канєшно, відсутня. Ну а шо?)

 
jekwoodДата: Понеділок, 19.01.2009, 12:41 | Повідомлення # 42
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Статус: Offline
фото - взірець якості і чіткості)) Упізнав лише трьох))
 
Pit-StopДата: Понеділок, 19.01.2009, 12:52 | Повідомлення # 43
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Quote (jekwood)
фото - взірець якості і чіткості)) Упізнав лише трьох))

а шо дєлать?)) краще це, ніж нічого)) додає таємничості lol lol lol laugh

 
YulkoДата: Понеділок, 19.01.2009, 13:14 | Повідомлення # 44
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
А это ж на этом концерте наш мега-мер отжигал? cool cool
 
Pit-StopДата: Понеділок, 19.01.2009, 13:16 | Повідомлення # 45
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
нее))) на следующем вроде бы. Когда зал был завешан оранжевыми лозунгами)))
 
Форум » Раздел с Общими форумами » МУЗ-форум » Хроніка рок музики у Старконі. (...гурти, що існували (існують), фестивалі, концерти..)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024