Четвер, 16.05.2024, 14:18
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: maxXx  
Форум » Раздел с Общими форумами » Авто-Мото форум » Проект "Правильний водій" (__для водіїв__)
Проект "Правильний водій"
Pit-StopДата: П`ятниця, 24.04.2009, 14:27 | Повідомлення # 1
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Всім привіт. Знайшов на просторах тирнета такий проект, як "правильний водій". Сайт білоруський (ну а шо?), але думаю актуальний і для нас. Для водіїв, думаю, буде корисним і для "закальонних" і для ламерів. І для тих хто планує колись стати водієм/власником авто.
Власне, ресурс - "Правильный водитель"
P/S. Якщо хтось вважає проект недо-.., то пишіть. Адекватно я його оцінити не можу, бо "пішоход") Просто здався корисним)
 
STARДата: Четвер, 30.04.2009, 22:25 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Реально ніби "корисного" там - це малюнки про парковку happy Більш нічого не зацікавило, але можливо сайт "розростеться"...



чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
SchepetovkaДата: П`ятниця, 01.05.2009, 09:21 | Повідомлення # 3
справжній житель міста
Група: Пользователи
Повідомлень: 519
Статус: Offline
І то, мені здається лекше буде задом припаркуватись чим передом.

Schepetovka!!!
 
STARДата: Вівторок, 07.07.2009, 12:51 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
От де "правильний" водій: http://www.youtube.com/watch?v=5La1Yq_MHO4&feature=player_embedded



чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
staro4kaДата: Вівторок, 07.07.2009, 17:25 | Повідомлення # 5
постійний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 242
Статус: Offline
Quote (STAR)
От де "правильний" водій

"Правильний" водій припустив помилку(що до передачі своїх документів гайцю) wink
В правилах Д.Р. сказано , що потрібно не передавати Ваші права і тех паспорт інспектору , а показати( а це 2 великі різниці), Інспектор не має права чіпати Ваші документи без Вашої згоди, бо вони (ДОКУМЕНТИ) є Вашою власністю (можете показати їх через скло)
І по- друге аналогічна процедура із відкривання багажник . Коли Ви його відкриваєте це добровільний огляд (ви можете відкрити а можете і ні) а Інспектор не має права сам його чіпати бо це вже обшук (а на це потрібні відповідні документи). Вони на цьому дуже гарно нівілюють.
Шкода, що водії не компетентні в деяких дрібницях(які надалі зможуть виправдати)
Наприклад,Якщо Вам подають на підпис протокол, в якому не заповнений розділ «суть правопорушення», - пишемо в цьому ж розділі: Інспектор (повністю ПІБ та звання інспектора, що ськладав протокол) грубо порушує вімоги «Інструкції з організації провадження та діловодства в справах про адміністратівні порушення правив, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», а саме: Разділ 2 «Оформлення матеріалів про порушення правил» та надав мені незаповненій протокол для підпісу.Підпис.
На вільних строках, що залишилися намалювати великий ЗЕТ.
Абож,якщо проїхали на заборонний сигнал світлофора - пишемо в розділі "пояснення": Виїхав на перехрестя (регульований пішоходний перехід, тощо) у мить коли миготливий зелений сигнал світлофора змінився на жовтий. Щоб не вдаватись до екстреного гальмування, та не створювати аварійно-небезпечну ситуацію на перехресті, я виконав вимоги Правил дорожнього руху та звільнив перехрестя.
Підпис.
На вільних строках, (в тому чіслі і там де повинні писати свідки) намалювати великий ЗЕТ.
*********************************************
Не варто боятись інспектора,іноді навіть жарти допомагають.
Чужа розповідь:
"....в прошлом году еду я с Карпат с семьей (жена, ребенок, мама)... Перед Житомиром останавливает меня сотрудник ГАИ в населенном пункте-белый знак (я шел 120км/час)...
После того как я вышел из машины, он мне показал фару со скоростью 124, на что я ему ответил, дословно:
-не правда, я в населенном пункте ехал 120км/час...
ответ
-ты что хочешь сказать, что у меня фара врет...
я говорю
-не знаю, но я недавно проверял на стенде показания спидометра..
вопросс ГАИшника
-а какие у тебя колеса?
мой ответ
-175/70...
Возглас гаишника
-вот видишь, а у девятки спидометр расчитывается на 165/70 резину... "

После чего я рассмеялся и еще раз сказал ему фразу: я в населенном пункте ехал 120км/час... До него дошел прикол, я ему сунул в руки 10 грн, он даже права мои не глянул, только вопросс задал, а права у тебя есть? на что я ответил, а как ты думаешь я с женой и маленьким ребенком без прав буду ездить?
Анекдот из жизни, чесно..
lol

Додано (07.07.2009, 17:25)
---------------------------------------------
http://www.for-ua.com/ukraine/2009/07/06/165541.html


 
STARДата: Середа, 08.07.2009, 01:03 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
staro4ka, не погані поради - дякую=)



чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
serggelyabinДата: Неділя, 23.06.2019, 13:21 | Повідомлення # 7
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
интересно
 
Форум » Раздел с Общими форумами » Авто-Мото форум » Проект "Правильний водій" (__для водіїв__)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024