Субота, 04.05.2024, 12:17
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел с Общими форумами » ОБЩИЙ » я ищу компанию которая продает светодиодные люстры и лампочк
я ищу компанию которая продает светодиодные люстры и лампочк
dmitrijkuvsinov81Дата: Вівторок, 28.11.2023, 18:26 | Повідомлення # 1
користувач сайту
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Статус: Offline
  • Приветствую всех!
    Мы планируем реконструкцию светового дизайна в нашем офисе и ищем компанию, которая предоставит нам современные светодиодные решения. Нам важно найти освещение, которое поможет улучшить рабочую среду. Если у вас есть информация о компаниях, предоставляющих корпоративные светодиодные решения, подскажите, пожалуйста, контакты.
  •  
    jomillerenkoДата: Середа, 06.12.2023, 11:38 | Повідомлення # 2
    користувач сайту
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 22
    Статус: Offline
    Магазин світлодіодних світильників LusterOK вражає своїм асортиментом, особливо якщо йдеться про світильники світлодіодні з пультом. Ця функція надає нам неймовірний комфорт і зручність в управлінні освітленням вдома. Можна легко регулювати яскравість, змінювати колірне світло та навіть створювати різні сцени освітлення для різних ситуацій. Я дуже задоволений своєю покупкою та рекомендую всім, хто цінує комфорт і сучасні технології, обрати світлодіодні світильники з пультом в LusterOK.
     
    Форум » Раздел с Общими форумами » ОБЩИЙ » я ищу компанию которая продает светодиодные люстры и лампочк
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

    Copyright MyCorp © 2024