Вівторок, 30.04.2024, 14:52
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Як Вам зміни тротуару біля школи №1 ?
Як Вам зміни тротуару біля школи №1 ?
vitekДата: Неділя, 06.09.2009, 15:15 | Повідомлення # 16
користувач сайту
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Статус: Offline
має бути гарно !!!!
 
PlanetaДата: Середа, 09.09.2009, 22:11 | Повідомлення # 17
постійний користувач
Група: Модераторы
Повідомлень: 172
Статус: Offline
так!

Життя триває!!!

 
zzzzukДата: П`ятниця, 30.07.2010, 12:40 | Повідомлення # 18
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
А я проти цих "витрибеньок". Культурні тротуари це гарно. Але...

Тротуарна плитка це дуже дорого (особливо для нашого міста), і здається не довговічніше. В місті по центральних вулицях змусили власника кожного магазину навпроти своєї будівлі покласти плитку.

Результат - біля кожного магазину плитка іншого кольору, форми, якості. Крім того, стикування плитки просто страшне. Я вже не раз пішки перечіплявся через таку "Європу". Виглядає зовсім не гарно. Краще весь тротуар асфальтований в один рівень, ніж клапті плитки. Взагалі наше місто дуже контрастне, за винятком Болгарського містечка(

 
maxXxДата: П`ятниця, 30.07.2010, 13:30 | Повідомлення # 19
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
Quote (zzzzuk)
Взагалі наше місто дуже контрастне, за винятком Болгарського містечка(

....яке саме по собі контрастує з усім містом.... wink
 
STARДата: П`ятниця, 30.07.2010, 14:47 | Повідомлення # 20
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (zzzzuk)
В місті по центральних вулицях змусили власника кожного магазину навпроти своєї будівлі покласти плитку.

Так майже всюди (в інших містах).
Quote (maxXx)
стикування плитки просто страшне.

Quote (maxXx)
Я вже не раз пішки перечіплявся через таку "Європу".

Не так давно прогулювався ввечері (годин 21 - 22-було вже темно) біля міської ради... Біля "ради" в сторону центру по тротуару їхав чоловік на велосипеді і в кінці покладенної плитки (де поворот і йде вулиця Кріпосний вал) цей чоловік падає сантиметрів 50 від мене... В результаті калюга крові (спочатку думав, що він помер але потім почав "сопіти"), викликали швидку... Там перепад рівня взагалі якийсь незрозумілий...




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
ШухевичДата: Четвер, 21.04.2011, 09:49 | Повідомлення # 21
новичок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Влада, а саме наш, (для тих, хто за нього голосував) Микола Степанович в черговий раз вдало списала гроші. Вони тільки й вміють, що будувати пам'ятники, як от Покрову жертвам голодомору та розширяти клумби, як от круги біля базару та у центрі.
Словом усе робиться не для благоустрою міста, але для потоку грошей у власну кишеню.
 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Як Вам зміни тротуару біля школи №1 ?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024