Четвер, 25.04.2024, 11:34
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Internet v Starokonstantinove (Vse o internete)
Internet v Starokonstantinove
svenДата: Вівторок, 04.08.2009, 21:04 | Повідомлення # 31
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
нi не укртелеком. http://starco.net.ua/
 
staro4kaДата: Середа, 05.08.2009, 12:04 | Повідомлення # 32
постійний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 242
Статус: Offline
Quote (sven)
я мав на увази не картинку а швидкiсть

sven, я не картинку показувала,а швидкість Укртелекома wink за сто ривень на місяць

Додано (05.08.2009, 12:04)
---------------------------------------------

Quote (sven)
http://starco.net.ua/

Quote
* Тарифы только для домашних пользователей (1 компьютер), предоставлять услуги третьим лицам запрещено.

** Абонентам работающих на 1 пакете с 2мя и более IP адресами доступ к пакетам недоступен!


занадто багато обмежень(а у мене,наприклад 3 комп'ютери)


 
svenДата: Середа, 05.08.2009, 14:08 | Повідомлення # 33
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
да i в мене теж 2 ноут та комп. тут мается на увазi ip адреса. а що у укр телекомi дають декiлька ip???!
я встановив роутер i ноут та ком одночасно в инетi. А вот !предоставлять услуги третьим лицам запрещено.! тобто перепродавати - тут заборонено.те саме що i в укртелекомi. тiльки тут канал iнета симетричний а там нi, а для мене це критично - тобто вiдправити файл iнет я можу на тiй самi швидкостi.та ще одне тут можно за 10грн получити статичный билий ip - тобто адрес який выдно з iнета та не змiнюется з часом.

в мене Безлимитный 3072 за 178грн а в друга 1024 за 98 так внього 1500кбит на 1200кбит. та i модема не потрiбно.а обмежень тут нема.можу попросити ser(тобто адмiна starline) зайти суди та викласти скрiни разноi швидкости.

Додано (05.08.2009, 14:08)
---------------------------------------------

я админ starline. если кому-то надо помочь в програмировании или прочем то можно в аську 262462619 (могу помочь с юниксом линуксом виндовсом пхп перл мускул да и много чего еще).
почитал форум - для меня это не особо интересно так что сдесь я бывать не буду. клиент попросил выдожить скришоты - по скоростям я выложил.
на счет ограничений свен прав - только одно запрещается использовать инет для перепродажи- в нутри квартиры можете подключать столько сколько хотите. реал апи можно взять только на пакетах от 1м.
насчет хакеров и больших котор - то им какраз скороть то и не важна - бутфорсом (тоесть перебором паролей кроме тупых малолеток уже никто ничего не ломает(достаточно на серваке прописать правило ограничевающее колво сесий к нему за определеный промежуток времени и все - есть куда как более совереные способы - но это не здесь). а для остальбного свороть то и не важна - важен скорость отклика (тоесть то что на черном екране по пробуйте у себя сделаить ping meta.ua).

 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » РАЗНОЕ про Старокостантинов » Internet v Starokonstantinove (Vse o internete)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024