Четвер, 25.04.2024, 09:39
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: STAR  
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » Тут можно пообщаться (флудилка) » ТУТ МОЖНО ПООБЩАТЬСЯ (флудилка)
ТУТ МОЖНО ПООБЩАТЬСЯ
ольгаДата: Понеділок, 22.12.2008, 16:53 | Повідомлення # 391
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
ув жители старкона кроме рынка есть еще рабочие точки занятости населения это вопрос т. к. у меня нет на клавиатуре знаков припинания кроме точки. мама зовет назад домой а я не представляю чем смогу заняться чтоб не особо охать из за недостатка денег. а сколько вообще по скромному надо и какие зарплаты.
 
Pit-StopДата: Понеділок, 22.12.2008, 16:58 | Повідомлення # 392
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
) це складне і боюче питання для міста. Я можна сказати у такій самій ситуації, бо живу і працюю не в місті. Така діллєма - в Старконі є житло, нема роботи. В місті, де я зараз є нормальна робота і саатвєтствєнно чогось немає(

Добавлено (22.12.2008, 16:58)
---------------------------------------------
а скільки треба грошей на життя, це вже індивідуальні запити для кожного))

 
ольгаДата: Понеділок, 22.12.2008, 17:21 | Повідомлення # 393
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
я даже не знаю средних рабочих зарплат пенсий суммы пожалуйста впишите.
 
Pit-StopДата: Понеділок, 22.12.2008, 17:26 | Повідомлення # 394
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
1000 грн это приемлемая (или средняя) зарплата считается (не мной)). многие работают и за много меньшие деньги, пенсия как у кого. от 400 до...макс. не знаю) в зависимости от сами знаете чего

может быть, я и ошибаюсь, но незначительно

 
ольгаДата: Понеділок, 22.12.2008, 17:32 | Повідомлення # 395
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
судя по ситуации сегодня негде особо заработать но ..хортиця.. и др. подобные заведения просто засеяли наш городок и соотв. повышают исходящий из этого уровень. я несколько лет назад была с девченками в хортице поели так себе но вечер смеха от обслуживания и внешнего вида официанток удался на славу. если продолжение интересует то дайте соотв. ответ и продолжим беседу.
 
Pit-StopДата: Понеділок, 22.12.2008, 17:44 | Повідомлення # 396
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
про обслуговування в місті я й сам прекрасно знаю)). Та це проблема не тільки у нас. За що заплатили, те й отримали) Але що подумати серйозно, то покажіть мені хоча б одну офіціянтку, яка б мала спец. освіту?? Так обслуговують, бо їх ніхто цьому не вчив. І мабуть не буде. Ну і від людини теж багато чого, впевнений, залежить. Та й відвідувачів дуже багато є таких, що ввічливо з ними поводитись коштує надто бугато зусиль))

Повідомлення відредагував Pit-Stop - Понеділок, 22.12.2008, 17:45
 
STARДата: Понеділок, 22.12.2008, 18:18 | Повідомлення # 397
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Цікаву тему затронули, але немає, майже, в Старконі нормальних робіт. Інше діло, коли по-знайомству допоможуть...

Quote (ольга)
была с девченками в хортице поели так себе но вечер смеха от обслуживания и внешнего вида официанток удался на славу

Буває і гірше)))) в вищезазначеному закладі за останні роки трохи змінилось ставлення до ресторанного бізнесу, але не глобально. Проте, зараз досить не погано готують в "Транзит", а в "Хортиця" влітку краще (особливо над річкою посидіти).




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
YLOYAДата: Понеділок, 22.12.2008, 20:56 | Повідомлення # 398
заслуженний співрозмовник
Група: Пользователи
Повідомлень: 362
Статус: Offline
STAR, поздравляю с глобальным вкладом в сайт.
Quote (Pit-Stop)
1000 грн это приемлемая (или средняя) зарплата считается
Это так мало :(. Что делать со 100$ ?


Родина! Это, где человек родился. Я далеко, но она рядом.
 
TURISTДата: Понеділок, 22.12.2008, 21:05 | Повідомлення # 399
постійний користувач
Група: Модераторы
Повідомлень: 142
Статус: Offline
Вибачте що повертаюся до старої теми:

Quote (Pit-Stop)
сильная позиция нацвалюты явл. убийственной при экспорте товара.

Декілька раз перечитав цю фразу і зрозумів тільки одне:Якщо наша гривня до євро буде 2:1 або 1:1 то товар з шрих кодом 4_82......... ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ неможливо буде експортувати в країни ЄС І тд.А що наша держава експортує коли вона тільки імпортує зі всього світу.Якби експортувала хоча би щось то можливо і рівень життя був би кращий і нацвалюта міцніша. Якщо на вашу думку я зрозумів неправильно,то поясніть детальніше.
 
YLOYAДата: Понеділок, 22.12.2008, 22:29 | Повідомлення # 400
заслуженний співрозмовник
Група: Пользователи
Повідомлень: 362
Статус: Offline
TURIST,
Я также поняла, пояснение Pit-Stop. И подумала: как жить без экспорта? Получается натуральное хозяйство: сам произвел и сам съел. Средневековая дикость! Проиграет простой люд.
И как говорят: рыпайся, не рыпайся, а что поделать.


Родина! Это, где человек родился. Я далеко, но она рядом.

Повідомлення відредагував YLOYA - Понеділок, 22.12.2008, 22:32
 
ольгаДата: Вівторок, 23.12.2008, 07:16 | Повідомлення # 401
прохожий(а)
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
наконец то кто то соизволил написать несколько откликов а я то думала что народ замер и никого и нечем нельзя расшевелить. участники спасибо.
 
Pit-StopДата: Вівторок, 23.12.2008, 09:19 | Повідомлення # 402
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Хайль. Щодо валютних питань, то хочу зазначити, що я мав на увазі більш-менш людську економіку. Для нашої держави цей принцип можна хіба що залучити на папері. а питання Yloya взагалі звучало про російські рублі. Чого ви сюди гривню приплели? wacko

Повідомлення відредагував Pit-Stop - Вівторок, 23.12.2008, 09:47
 
YLOYAДата: Вівторок, 23.12.2008, 10:31 | Повідомлення # 403
заслуженний співрозмовник
Група: Пользователи
Повідомлень: 362
Статус: Offline
Извиняюсь Pit-Stop, но как-то все вклинились и такое завертелось smile
Но действительно, разговор ни о чем, мы ничего не изменим. Я далека от политики и меня она не колышит. Накопления держу в валюте, даже гривна есть, на всякий случай, вдруг потянит к родне...
И не за чем молодежный сайт этим засорять.
Вот например. У нас сервис в харчевнях сносный. Можно правда прождать полвечера кусок хлеба, но так и не получить его, но в счет его обязательно включат smile


Родина! Это, где человек родился. Я далеко, но она рядом.

Повідомлення відредагував YLOYA - Вівторок, 23.12.2008, 10:33
 
Pit-StopДата: Вівторок, 23.12.2008, 10:49 | Повідомлення # 404
*бувалий на сайті*
Група: Модераторы
Повідомлень: 828
Статус: Offline
Не думаю, що ми засмічуєм сайт)) те що значить молодіжний, ще не значить тупий))) і взагалі ти а квайт райт щодо того, що це одні розмови. Проте хочеться розуміти, що робиться навколо.
 
YLOYAДата: Вівторок, 23.12.2008, 11:17 | Повідомлення # 405
заслуженний співрозмовник
Група: Пользователи
Повідомлень: 362
Статус: Offline
Я думаю мы продемонстрировали, что не настолько мы все тупы. smile

Родина! Это, где человек родился. Я далеко, но она рядом.
 
Форум » Раздел про Старокостантинов и жителей. » Тут можно пообщаться (флудилка) » ТУТ МОЖНО ПООБЩАТЬСЯ (флудилка)
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024