Вівторок, 19.03.2024, 10:24
Місто Старокостянтинів. Тисячі фото на сайті!
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: STAR  
Форум » Корзина для форума » Устаревшие и не нужные темы » Цікавлюсь навігатором... (Навігатор для авто...)
Цікавлюсь навігатором...
STARДата: Середа, 01.07.2009, 20:40 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Я тут порив і-нет і бачу є навігатори від 600 грн.
Хтось такими апаратами цікавиться? Може хто знає де є б/у, дешеві, чи ще щось цікаве... Цікавлять навіть телефони з навігацією...




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
maxXxДата: Четвер, 02.07.2009, 14:08 | Повідомлення # 2
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
Я цікавлюсь навігацією досить давно і трохи шарю в цих питаннях. Звертайся, що конкретно тебе цікавить? Скажу одне, що дешевий навігатор не самий кращий варіант. А на рахунок "чогось цікавого" - то як на мене, досить цікавим варіантом є саме КПК з вбудованим чи приставним модулем GPS!
 
STARДата: П`ятниця, 03.07.2009, 00:01 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (maxXx)
Звертайся, що конкретно тебе цікавить?

Конкретно: ляпнули мені сьогодня, що на Нокію Н72 можна за допомогою програмок і блютуза поставити якусь навігацію. Я вважаю, що це не відповідає дійсності. А ти як думаєш? Ну ясно, що варіант коли все для навігації потрібно докупити, а Нокія є просто дисплеєм не підходящий happy .
Quote (maxXx)
КПК з вбудованим

З вбудованим і мене цікавить shuffle ... А які цінові діапазони не підскажеш?




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
STARДата: П`ятниця, 03.07.2009, 00:41 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (STAR)
на Нокію Н72 можна за допомогою програмок і блютуза поставити якусь навігацію

http://www.youtube.com/watch?v=KwCYnYtLaa4
dry




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
maxXxДата: П`ятниця, 03.07.2009, 17:53 | Повідомлення # 5
заслуженний співрозмовник
Група: Модераторы
Повідомлень: 489
Статус: Offline
Quote (STAR)
на Нокію Н72 можна за допомогою програмок і блютуза поставити якусь навігацію

Можна фактично на будь який смарт-фон. Тільки обовязковою умовою є покупка сумісного GPS модуля happy . Ти дійсно правий - телефон фактично виступає як дисплей (.....ну плюс графічна обробка та привязка до координат за допомогою інстальованої програмки....). Такий варіант не дуже добре себе показує, оскільки програмки для смартфонів - це "аркадні" продукти, працюють, але тільки поверхнево, неточно та некоректно. Інша справа - КПК, а тим паче сам GPS, який безпосередньо для навігації і призначений. КПК, іноді, дуже рідко, теж видають похибки, але це залежить уже від якості встановленого ПЗ та якості карт, які можливо переустановити на більш нові версії, оскільки таких продуктів в неті дуже багато і можна щось вибрати. Плюс КПК- це інші можливості апаратної і графічної обробки даних. Все залежить від параметрів КПК. Хоч скажу тобі, що самий поганий КПК з навігатором - в декілька разів краще того ж мобільного навіть з вбудованим GPS модулем, "+" роздільна здатність КПКшного дисплею..... сам розумієш. Як на мене, основна превага КПК перед GPS - це можливість використовувати його в інших цілях (мультімедійні можливості, доступ до Інтернет, зберігання даних)...... фух, трохи набридло писати.... пізніше допишу.........

 
STARДата: Субота, 04.07.2009, 00:08 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2822
Статус: Offline
Quote (maxXx)
фух, трохи набридло писати.... пізніше допишу.........

happy
Я так бачу, що КПК дешевше просто навігатора не буде... Просто для прикладу: http://www.avtozvuk.ua/info.php?id=6803 Ніби нормальний. Як думаєш?




чаще всего пишу в спешке, могут быть очепятки
 
Форум » Корзина для форума » Устаревшие и не нужные темы » Цікавлюсь навігатором... (Навігатор для авто...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024